—  
Praha

Otevřený workshop mindfulness (Richard Vrdlovec)

Zveme Vás na další otevřený workshop mindfulness ve Skautském institutu.

Workshopem Vás provede lektor meditace a jógy Richard Vrdlovec. Tématem setkání bude společná meditace s instrukcemi pro začátečníky.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím našeho rezervačního systému (viz. odkaz v události).

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼ S KÝM?

Richard Vrdlovec: lektor meditace a jógy

Na škole jsem se do hloubky věnoval ekonomické teorii a kapitálovým trhům; také jsem studoval filosofii. Po škole jsem zhruba pět let pracoval v prestižních společnostech v investičním bankovnictví. Bylo to psychicky náročné. Kolem roku 2004 jsem začal pravidelně cvičit jógu a zanedlouho i meditovat. Setkal jsem se od té doby s mnoha světoznámými učiteli, díky kterým jsem se nesmírně posunul. Snažím se nabyté vědomosti i vlastní zkušenosti předávat dál. Koncem roku 2016 jsem otevřel moderní studio Yoga Karlín.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼CO TO JE MINDFULNESS?

Mindfulness, neboli všímavost můžeme definovat jako schopnost jasněji vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Narůstající počet vědeckých studií uvádí všímavost ako účinnou cestu pro zvládání stresových situací, zlepšení procesu učení, posílení imunity organizmu a zvýšení kreativity.

14. 2. 2020
18:30
Skautský institut na Staromáku
Staroměstské náměstí 4/1
Více informací
map-markercalendarfacebook-squarelinkedin-squareinstagram